XVIII Niedziela w ciągu roku

01.08.2021r.    


1.     Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Taca przeznaczona na dalsze prace w świątyni i spłatę kolejnej raty za tynki i malowanie kościoła. 


2.     W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. 


3.     W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00 do 18.30. 


4.     W piątek spowiedź święta od godz. 17.30 do 18.25. 


5.     W piątek 6 sierpnia obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego. Zapraszam na Mszę Święta o godz. 18.30. W tym dniu według starej tradycji święci się owoce, symbol obfitości i dobroci Boga. 


6.     W najbliższą sobotę 7 sierpnia na godz. 17.00 zapraszam czcicieli Maryi i członków róż różańcowych na Mszę Świętą z racji pierwszej soboty miesiąca ku czci Niepokalanego Serca Maryi ze zmianą tajemnic różańcowych. 


7.     Rodzice klas drugich mogą już odebrać w zakrystii deklaracje zgłoszeniowe do Pierwszej Komunii Świętej na 2022 rok. 


8.     Dziękujemy osobom, które sprzątają i dekorują kwiatami nasz kościół. Chętnych zapraszamy w każdą sobotę o godz. 8.00. 


9.     Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która znajduje się na stojakach przy wyjściu: Gość Niedzielny, Niedziela, Nowe Życie, Misyjne Drogi, Rycerzyk Niepokalanej. 


10.           Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.